Hipodrom Holoubek

V těsné blízkosti hotelu a hospody U Šimla leží dostihového závodiště v jehož středu je vybudováno golfové hřiště - unikátní projekt, který v České republice nemá obdob je přístupný pro širokou veřejnost. Golfové hřiště disponuje 9-ti dráhami s 18-ti greeny o délce od 120 m (Par 3) až po 485 m (Par 5) v klidné části lázeňského města Karlovy Vary.

 

Stellplatz Hipodrom Holoubek

Parkovací místo pro karavany a obytné vozy, přímo v srdci areálu nádherného dostihového závodiště, pár minut od lázeňského centra. K dispozici máme jednotlivá stání na zpevněné ploše o rozměrech 6 x 11 m, celkem pro 16 karavanů či obytných vozů. 

Samozřejmostí je energetický sloupek pro zásobování elektrickým proudem, dále pak sloupek na spolehlivé zásobování pitnou vodou, či sloupek na likvidaci odpadních vod z WC kazet.

 

Becherplatz

Přestavbou bývalé staré továrny Becherovky vznikl jedinečný turistický prostor v samém centru Karlových Varů na kterém se podílelo i filmové studio barrandov. Svým vzhledem navozuje atmosféru starobylého náměstí z 19. století, zde najdete kavárnu, obchůdky ve kterých najdete nejen suvenýry pro své blízké ale třeba i tradiční pivo - KAREL IV.
Ve spodní části naleznete originální restauraci a Pivovar Karel IV.

 

Areál Plešivec

Výlet na Horu plešivec Vám zajistí nádherný výhled na malebné okolí, ale můžete zde zažít i adrenalinový zážitek.

Adrenalinový park - lanové centrum s dvěma trasami a jednou pro děti, obří houpačka, půjčovna kol, volný pád z 13m a klasická trampolína, střelba ze vzduchovky nebo luku.

Nedaleko areálu je také Hotel Orion - zde Vás rádi ubytují nebo přivítají ve své restauraci "Na nebesích".

Co dále by Vás mohlo zajímat